Producent rusztowań i szalunków
Dział Handlowy
BIURO Tel. +48 25 644-72-84     Fax +48 25 633-32-78 handlowy@altrad-mostostal.pl
DYREKTOR HANDLOWY
Dorota Jaszczuk Tel. +48 25 644 72 84 d.jaszczuk@altrad-mostostal.pl
POLSKA
Woj. lubuskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie,śląskie, lubelskie, zachodniopomorskie
Jacek Goss

Tel. +48 602 578 860 j.goss@altrad-mostostal.pl
Woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie,warmińsko-mazurskie
Katarzyna Goluch

Tel. +48 604 481 381 k.goluch@altrad-mostostal.pl
Woj.pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie
Jarosław Sawicki

Tel. +48 602 578 861 j.sawicki@altrad-mostostal.pl
EXPORT
North & Central Europe
Katarzyna Matejuk

Tel. +48 608 065 535 k.matejuk@altrad-mostostal.pl
East Europe & Baltic Countries
Bogdan Bentkowski

Tel. +48 602 578 862 b.bentkowski@altrad-mostostal.pl
WYNAJEM SPÓŁKI
ALTRAD-Mostostal Montaż Sp. zoo 08-110 Siedlce ul. Starzyńskiego 1 Tel. +48 694 461 182     www.amm.siedlce.pl
ALTRAD- Końskie Sp. zoo 26-200 Końskie ul. Warszawska 52 Tel. +48 608 362 364     www.altrad-konskie.pl
ALTRAD-Pomorze Sp. zoo 70-812 Szczecin ul. Pomorska 36 Tel. +48 601 711 584     www.altrad-pomorze.pl
ALTRAD-Prymat Sp. zoo

58-200 Dzierżoniów ul. Kościuszki 1 Tel. +48 74 831 17 45    www.altrad-prymat.pl
Pozostałe Kontakty
DZIAŁ SPEDYCJI Tel./Fax +48 25 633-32-76
Kierownik Spedycji
Agnieszka Bogdańska

Tel. +48 604 242 410 a.bogdanska@altrad-mostostal.pl
DZIAŁ LOGISTYKI MATERIAŁOWEJ
Szef Działu Logistyki Materiałowej
Aldona Berczyńska

Tel. +48 608 593 939 a.berczynska@altrad-mostostal.pl
DZIAŁ KONSTRUKCYJNO – TECHNOLOGICZNY techniczny@altrad-mostostal.pl
Główny Konstruktor
Wacław Królak

Tel. +48 606 807 536 w.krolak@altrad-mostostal.pl
DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI
Główny Spawalnik
Zbigniew Nestoruk

Tel. +48 600 229 895 z.nestoruk@altrad-mostostal.pl
DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU
Główny Inżynier
Stanisław Gregorczuk

Tel. +48 604 482 953
Dane Kontaktowe

ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o.
ul. Starzyńskiego 1
08-110 Siedlce
Tel. +48 25 644-72-84

NIP: 821-11-88-329
REGON: 710413184
KRS 0000051423
w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy,
XIV Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 20 998 000 zł